Vložit inzerát

Payroll Controller - Zkušený mzdový specialista

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený/á mzdový/á účetní?

Máte zkušenosti s globálními projekty, tranzicemi a nastavováním procesů?

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náš mezinárodní klient s centrem sdílených podnikových služeb v Praze hledá zkušené mzdové specialisty a mzdové účetní. Tento člověk bude tzv. process owner (vlastní procesů) a bude odpovídat za kvalitu procesů v rámci mzdového účetnictví pro ČR a EMEA.

Co bude náplní Vaší role?
- Aktivně se podílet na nastavování Payroll procesů pro celý region EMEA
- Dohlížet na správnost připravených podkladů pro externí mzdové účetní
- Monitorovat práci externích mzdových účetních a dohlížet na jejich přesnost a dodržování deadlinů
- Konsolidace dat z růných systémů
- Koordinace mzdového oddělení, HR, a dalších interních a externích zúčastněných stran
- Podpora auditu
- Příprava manuálů, dokumentace procesů

Požadavky

Požadavky:
- Minimálně 3 roky v českém mzdovém účetnictví
- Pokročilá úroveň mluvené i psané češtiny a angličtiny (C1)
- Pokročilá znalost Excelu (kontingenční tabulky, VLOOKUP/SVYHLEDAT)
- Znalost Lean Six Sigma či podobných metodologií zlepšování procesů je velké plus
- Technická zdatnost – práce s různými softwary a velkými objemy dat

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek