Vložit inzerát

Strojní konstruktér | Až 60 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený/á KONSTRUKTÉR/KA a hledáte práci, která Vás bude konečně naplňovat?

Stabilní rodinná firma v Praze aktuálně hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

Strojní konstruktér

Co Vás na téhle pozici čeká?

- Návrh, vytváření a zpracování mechanické konstrukce strojů
a strojních zařízení se zaměřením na jednoúčelové a speciální stroje a zařízení.
- Podpora obchodního úseku se zaměřením na návrhy zařízení a jejich cenových
kalkulací na základě specifikace zákazníka
- Práce v týmu, ale také samostatně

Požadavky

- SŠ/VŠ strojního zaměření
- Znalost technické angličtiny pro potřeby zpracování dokumentace v AJ
- Zkušenost v oblasti konstrukce - výroby strojů
- Znalost projektování v systému SolidWorks nebo obdobném systému
- Řidičský průkaz “B”

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 55000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek