Vložit inzerát

ADMINISTRATIVA | ANGLIČTINA

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z výrobní firmy a nebojíte se komunikovat anglicky? Nebaví Vás stereotyp a neustálé jedna a ta samá činnost? Hledáte práci, kde se rozhodně nebudete nudit a využijete své organizační schopnosti? :) Hledáme ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA na projektové oddělení:

* Komunikace se zákazníky, přebírání jejich požadavků a objednávek
* Propojení s výrobou, zadávání zákaznických požadavků do výroby, specifikace zakázek
* Vyjednávání cenových nabídek, zpracování příslušné administrativy
* Práce s interním programem, zákaznickými portály

Máte drive a komunikace Vám nedělá problém? Rozšiřte naše řady, uvítáme Váš životopis! :)

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání (technický, obchodní, ekonomický směr)
* AJ na úrovni min. B1
* Organizační schopnosti, nebát se mluvit! :)

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 32000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek