Vložit inzerát

Supervizor výroby (nová hala)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme supervizora výroby, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám zajistit plynulý chod naší výrobní haly. Pokud máte zkušenosti s vedením týmu a zvládáte koordinovat a motivovat zaměstnance a monitorovat výrobní procesy, pak hledáme právě vás!

Vaše úkoly a zodpovědnosti:

* Vedení týmu pracovníků výroby a koordinace jejich činností
* Zajištění dodržování standardů kvality a bezpečnosti práce
* Monitorování výrobních procesů a optimalizace jejich průběhu, sledování KPI
* Návrh a implementace zlepšení výrobních procesů
* Komunikace s dalšími odděleními a managementem společnosti
* Spoluúčast na přesunu výroby do nové výrobní haly v Plzni

Požadavky

* SŠ vzdělání technického zaměření
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
* Znalost výrobních procesů a technologií
* Komunikační schopnosti a schopnost vytvářet pozitivní pracovní prostředí pro svůj tým
* Ochota vyjíždet na občasné služební cesty do sesterských závodů

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 48000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek