Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER| CHOTĚBOŘ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Máš praxi v projektovém řízení a vystudovaný technický obor?
Rád komunikuješ s lidmi a to i v anglickém jazyce a umíš si práci dobře zorganizovat?

Do našeho menšího kolektivu hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA, který se nebojí práce, umí motivovat lidi a je technický typ.

Tvým úkolem bude:
- reportovat technickému řediteli
- podílet se na tvorbě a aktualizaci vnitřních procesů projektového řízení
- koordinovat činnost a priority projektového týmu
- odpovídat za splnění smluvních podmínek (rozpočet, dodací termíny, KPIs)
- vypracovávat, pravidelně aktualizovat a komunikovat detailní projektové plány
- pravidelně komunikovat se zákazníky a dodavateli
- připravovat protokoly a sjednávat dodatky o vícepracích
- komunikovat s konstrukcí, výrobou a automatizací
- pravidelně sledovat, aktualizovat a komunikovat finanční stav zakázky, reportovat rizika spojená s rozpočtem a dodacími termíny.
- vypracovávat protokoly a organizovat FAT a SAT.

Požadavky

- SŠ/VŠ - technického zaměření
- Min. 2 roky praxe v oblasti projektového řízení
- Dobrá znalost MS Office
- AJ na úrovni B2
- Komunikativní, asertivní a konstruktivní přístup k jednání.
- Systematický, analytický a zodpovědný přístup k práci a řízení priorit.
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Chotěboř

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek