Vložit inzerát

MANAŽER LOGISTIKY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený manažer logistiky? Jste-li kreativní, inovativní, máte vynikající organizační schopnosti a zkušenosti v oblasti logistiky, na tuto pozici hledáme právě pro vás!

Náplň práce:
- efektivní řízení zdrojů (sklad, interní logistika, nákup a zákaznický servis) podle definovaných cílů a rozpočtu
- plánování a zlepšování logistických procesů a systémů (interních i externích) v rámci LEAN výrobního přístupu
- zodpovědnost za logistické zdroje závodu za účelem dosažení úrovně dodávek a očekávaných služeb zákazníků
- zodpovědnost za KPI

Požadavky

- zkušenosti alepsoň 3 roky na obdobné pozici
- komunikativní znalost anglického jazyka - denní komunikace ve společnosti a se zákazníky
- znalost programového řízení zásob, plánování a logistiky
- vynikající organizační schopnosti a schopnost pracovat pod tlakem
- zkušenosti s řízením týmu a vynikající komunikační schopnosti

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek