Vložit inzerát

JUNIOR ELEKTRO PROJEKTANT

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme kolegu na pozici ELEKTRO PROJEKTANT! Hledáme šikovné absolventy, ale také zkušené kandidáty!

Pracovní náplň na této pozici obnáší:
* Řízení a koordinace přidělených projektů a zajištění jejich úspěšného průběhu
* Komunikace se zákazníky a jednání s nimi ohledně jejich požadavků a potřeb
* Implementace požadavků zákazníka do projektové dokumentace a zajištění její správnosti a kvality
* Práce v programu EPLAN
* Podíl na tvorbě a vypracování nabídek pro zákazníky v rámci projektů
* Komunikace a spolupráce s kolegy z projektového týmu

Požadavky

* min.SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
* Předchozí zkušenost s elektro projektováním či tvorbou technické dokumentace v elektro oblasti
* Anglický/německý jazyk na mírně pokročilé úrovni (alespoň psaná forma)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek