Vložit inzerát

HR administrátor - až 50 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás zpracování docházek a tvorba podkladů pro mzdy?

Jedná se o pozici hlavně administrativního charakteru, hodí se tedy pro člověka, který má rád práci s daty, systematičnost a více mu vyhovuje samostatná práce.

Jsi to právě Ty, koho takový typ práce zajímá? Čti dál..

Budeš pracovat s docházkovým systémem, evidovat neschopenky, OČR, pracovní neschopnosti a další.
Budeš pracovat i se vstupy do mzdového systému (zpracovávat slevy na dani a daňová zvýhodnění, podklady a zpracování ročního zúčtování, evidovat penzijního připojištění).
Zapisovat budeš také změny bankovního spojení či pojišťoven zaměstnanců.
Budeš také dělat dohady pro oddělení financí.

K dispozici Ti bude mzdová účetní, která Ti bude podporou při řešení některých záležitostí. Zejména ohledně řešení došlých exekucí, změn zdravotních pojišťoven zaměstnanců, distribuce výplatních pásek a dalších záležitostí.

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Základní orientace ve mzdové problematice a personalistice
- Zkušenost s prací s docházkovým a mzdovým systémem velkou výhodou
- Pokročilá znalost práce v MS Office, zejména v Excelu
- Angličtina výhodou
- Pozice je možná také pro šikovné absolventy (zde podmínkou znalost pokročilé práce v MS Office, Excel)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek