Vložit inzerát

Mistr logistiky - až 45 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost z vedoucí pozice v oblasti logistiky - ideálně jako team leader nebo mistr logistiky? Hledáte si práci, kde budete mít možnost kariérního růstu a budete pracovat na novém projektu?

Hledáme osobnost s organizačními schopnostmi a zkušeností s vedením menšího týmu lidí (cca 20 podřízených pracovníků).

Budete zopdovídat za správný chod celého procesu logistiky (od příjmu materiálu po jeho expedici).
Budete mít na starosti vedení, rozvoj, motivaci a odměňování podřízených zaměstnanců.

Další zodpovědnosti:
- neustálé zlepšování logistických procesů
- Koordinace plynulého zásobování výrobních linek
- Dodržování BOZP a PO

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- Zkušenost z výrobní společnosti výhodou
- Základní znalost AJ
- Výborné komunikační a organizační dovednosti
- Ochota pracovat ve 2-směnném provozu (bez nočních směn)
- MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek