Vložit inzerát

TECHNIK KVALITY| PARDUBICE

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme TECHNIKA KVALITY!

Máš vzdělání technické směru a už nějakou tu praxi v oblasti metrologie nebo kvality?

Pokud ano, tak se těšíme na Váš životopis!

Co Vás na pozici čeká?

- Analýza příčin defektů z výroby včetně rozměrového a funkčního měření v laboratoři kvality
- Budeš se podílet na kontrole, analýze a testování nových produktů, vadných výrobků a změn
- Vyhodnocování a reporting výsledků měření a analýz
- Tvorba analýz příčin defektů reklamací, navrhování nápravních opatření
- Aktivní předávání o výsledcích testů a zabezpečování náprav
- Příprava pracovních postupů, procedůr a jiných podpůrných dokumentací
- Spolupráce při 5S a udržování pořádků v prostorách laboratoří

Požadavky

- Středoškolské vzdělání technického směru
- 3 roky praxe v metrologii/kvalitě
- Znalost měření (základní měřidla, mechanické testy, 3D výhodou)
- Znalost základních nástrojů pro měření/zlepšování kvality (SPC, histogram, regulační diagram, diagram příčin a následků apod.)
- MS Office uživatelská znalost
- Angličtina na základní úrovni
- Přesnost, organizovanost, samostatnost, metodičnost, analytické myšlení, iniciativa, asertivita

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek