Vložit inzerát

ELEKTROINŽENÝR | KAMEROVÉ A DETEKČNÍ SYSTÉMY

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Aktuálně obsazujeme pozici ELEKTROINŽENÝR, který se vyzná v kamerových a detekčních systémech a ve správě Vision systému!

Co tě na pozici čeká?
- nastavení testovacích optických a detekčních systémů na výrobních linkách
- příprava kamerových testovacích systémů
- správa programů Vison systému
- účast na nových projektech při zavádění nových výrobků
- spolupráce s dalšími odděleními a při zlepšování výrobních procesů
- kooperace s kolegy

Požadavky

- vzdělání elektrotechnického směru
- znalost strojového vidění
- praxe na technické pozici
- mírně pokročilá znalost anglického jazyka
- výhodou znalost Vision systému nebo kamerových senzorů (OMRON, SICK, Panasonic) výhodou
- základní znalosti průmyslové automatizace - přehled v senzorice, v pneumatických a elektrických pohonech

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 41000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek