Vložit inzerát

MANAŽER CONTROLLINGU| až 120 000 Kč| služební vůz

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost v oblasti controllingu a financí z mezinárodního prostředí?

Právě obsazujeme pozici Manažer controllingu.

Jste analytický typ a zároveň také dokážete vést a motivovat svěřený tým?

Co od Vás očekáváme:
* Vedení svěřeného finančního týmu závodu
* Zodpovědnost za plánování a analýzu výsledků hospodaření závodu
* Kontrolovat finanční toky závodu
* Zodpovědnost za měsíční finanční uzávěrku
* Vytváření veškerých analýz pro jednotlivé úseky výroby
* Spolupráce na plánování splnění nastavených cílů
* Reportování řediteli závodu

Hledáme někoho iniciativního, s novými nápady, kdo dokáže také vymyslet a nastavit případná nápravná opatření.

Shodují se Vaše schopnosti s našimi představami? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis, rádi s vámi probereme detaily.

Požadavky

* VŠ vzdělání, ekonomického směru velkou výhodou
* Praxe na obdobné pracovní pozici minimálně 3 roky, velkou výhodou v případě praxe z výrobní společnosti
* Anglický jazyk na profesionální úrovni pro denní komunikaci
* MS Office na pokročilé úrovni
* Komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek