Vložit inzerát

Retail Marketing Manager | AŽ 70 000 KČ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného mezinárodního klienta hledáme kandidáta na pozici: RETAIL MARKETING MANAGER

Co bude náplní Vaší práce?

- Vývoi marketingových řešení a strategie
- Spolupráce se zákazníky s cílem zvýšit objem prodeje, podíl na trhu a růst obchodní kategorie
- Aktivace shopper marketingu
- Rozvíjení strategie 5P podle RE a zákazníků
- Rozvoj marketingových programů pro zákazníky
- Spolupráce s klienty na přípravě POS materiálů
- Příprava prezentací nového sortimentu a marketingových materiálů pro klienty
- Analýza propagačních akcí

Požadavky

- VŠ titul
- Pokročilá úroveň mluvené a psané AJ (C1)
- 3 roky zkušeností v Trade marketingu/marketingu
- FMCG zkušensot
- Vynikající prezentační a komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek