Vložit inzerát

ASISTENT/KA ŘEDITELE | full time/ part time | ANGLIČTINA

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme Asistentku/ta ředitele! Jsi organizovaný/á, zvládáš zastřešit administrativu a komunikace ti nedělá problém? Chceš být nepostradatelnou pravou rukou ředitele a reprezentovat jeho kancelář? Rád/a používáš v práci angličtinu?

Pak zde máme krásnou pozici právě pro Tebe!

Co Tě na pozici čeká?
* budeš pravou rukou ředitele, budeš mít na starosti chod kanceláře
* čeká tě také zpracování dat v Excelu, příprava prezentací v PowerPoint
* budeš se starat o poštu, plánování schůzek, meetingů, služebních cest
* po zaučení se můžeš účastnit různých projektů, do kterých je ředitel zapojen i s návazností na zahraniční management
* potřebuješ časovou flexibilitu, chceš občas pracovat z domu, nebo hledáš zkrácený úvazek? To je u nás možné! Nabízíme možnost pracovat i na úvazek 30h. týdně

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* AJ na pokročilé úrovni B2/C1
* Znalost Excel
* Výborné komunikační schopnosti, profesionalita, organizovanost, pečlivost
* ŘP sk. B

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek