Vložit inzerát

DAŇOVÝ MANAŽER | seniorní zkušenosti | až 75 000 Kč/měs.

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Do mezinárodní společnosti v centru Českých Budějovic hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici DAŇOVÉHO MANAŽERA. Pokud se v této oblasti již nějakým rokem pohybujete, mluvíte anglicky a rádi využijete francouzštinu či jiný cizí jazyk, jste u nás vřele vítáni! :)

Na co se v roli daňového manažera můžete těšit:
- správa přímých i nepřímých daní (převážně pro Evropu)
- poskytování daňového poradenství
- informační podpora interním oddělením
- koordinace daňové činnosti firmy ve Francii a regionu EMEA
- podpora prodejních týmů v rámci nových projektů a smluv
- komunikace o relevantních aktualizacích nepřímého zdanění mezi příslušnými stranami
- školení prodejních týmů, zákaznického servisu a ostatních oddělení spojených se záležitostí nepřímých daní a Incoterms
- asistence při testování převodních cen

Požadavky

- VŠ vzdělání (bakalářský nebo magisterský titul alespoň částečně provázaný s charakterem zaměstnání)
- zkušenosti na podobné pozici - oblast přímých i nepřímých daní
- angličtina na úrovni minimálně B2 (práce v mezinárodní firmě, každodenní využití AJ)
- francouzština alespoň A2
- ostatní cizí jazyky velkou VÝHODOU
- alespoň částečná znalost EPM, SAP, Power BI
- schopnost práce v týmu
- zkušenosti s převodními cenami VYHODOU

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek