Vložit inzerát

HR MANAGER| ZÁBŘEH

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušeným HR manažerem a hledáš nyní novou výzvu? Rád by sis vybudoval svůj vlastní HR tým? Tak čti dál!

U nás tě čeká:
- vybudování HR oddělení a celého HR týmu
- odpovědnost za oblast řízení lidských zdrojů společnosti
- rozvoj zaměstnanců prostřednictvím procesů hodnocení, vzdělávání a rozvoje, talent managementu apod.
- řízení a zajištění kapacity pracovníků pro plnění úkolů společnosti
- návrhy úprav systému odměňování a benefitů
- zajištění správné aplikace pracovněprávní legislativy
- reporting

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (zaměření na ŘLZ výhodou)
- alespoň 4 roky praxe s vedením personálního oddělení
- znalost anglického jazyka na úrovni B2 (každodenní komunikace)
- výborná znalost pracovněprávní legislativy
- zkušenosti s HR procesy (hodnocení zaměstnanců, talent review, odměňování, nábor, vzdělávání a výcvik atd.)
- ochota cestovat do zahraničí

Místo pracoviště

Olšany

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 65000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek