Vložit inzerát

Personalista/-ka - Plzeň město

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě personalistika a chceš se zaměřit zejména na oblast náboru?

Můžeš se těšit na obsazování široké škály pracovních pozic do administrativy, engineeringu, vývoje a dalších oddělení. Budeš také aktivně spolupracovat s personálními agenturami.

Budeš mít také volnou ruku přicházet s novinkami v oblasti náborových strategií a trendů.

Koho si představujeme?
Někoho, kdo už má zkušenost v oblasti náboru ať už z výrobní firmy, ale případně také z personální agentury. Ideálně se zkušeností s náborem technických pozic.

Zaujali jsme Tě? Pošli nám svůj životopis a možná doplníš náš tým zrovna Ty.

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pracovní pozici v oblasti personalistiky alespoň 2 roky
- zkušenosti s náborem, nejlépe technických pozic
- MS Office
- anglický jazyk komunikativní formou, nebudeš využívat denně, ale musíš se dokázat domluvit

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek