Mzdová účetní - Plzeň (flexibilní pracovní doba + Home office)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Je Váš denní chleba mzdové účetnictví? Máte v malíčku vedení mzdové agendy a práci s docházkovým systémem?

Hlavní úkoly mzdové účetní:
* vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení)
* měsíční zpracování mezd zaměstnanců
* komunikace s různými institucemi jako je OSSZ, ÚP, ZP atd.
* zpracování ročního vyúčtování mezd

V neposlední řadě budete mít na starosti údržbu dat v personálním a docházkovém systému.

Požadavky

* zkušenosti na pozici obdobné pracovní pozici, ideálně mzdové účetní
* praxe se zpracováním mezd z výrobní společnosti
* velmi dobrá znalost MS Excel
* mírně pokročilá úroveň anglického jazyka (spíše písemná forma)
* znalost práce v programu Elanor výhodou
* samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek