Vložit inzerát

IT SUPPORT | 40 - 45 000Kč | KVARTÁLNÍ BONUSY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi nadšený do IT, máš alespoň rok zkušeností na podobné pozici a domluvíš se anglicky??
Staň se naším novým kolegou/naší novou kolegyní na pozici IT SUPPORT.

Co budeš mít na starosti:
- IT podporu uživatelů napříč CEE regionem
- Přípravu notebooků a telefonů
- Monitoring
- Udržování Asset managementu
- Školení nových uživatelů
- Tvorba uživatelských manuálů a návodů

Požadavky

- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici
- AJ alespoň na úrovni písemné komunikace
- Příjemné a přátelské vystupování, zodpovědnost, pečlivost, chuť a ochota pomáhat druhým

Co bys měl umět:
- Obecný technický přehled v IT technologiích
- Orientace a administrace v doménových nástrojích (AD, Exchange, SSCM, atd.)
- Znalost produktů Microsoft Windows (Win 10, Win Server 2012R2/2016/2019) a Microsoft Office (O365 i starších)
- Znalost terminálového prostředí výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek