Vložit inzerát

ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU l Praha 6

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Orientujete se v podvojném účetnictví?

Máte pozitivní vztah k číslům a smysl pro detail?

Domluvíte se plynně anglicky?

Pracujete na pozici ÚČETNÍ s AJ na Praze 6 a staňte se členy skvělého pracovního týmu! Na pomoc Vám vždy bude hlavní účetní, která Vám pomůže pokud si nebudete vědět rady.

Co Vás čeká?

- účtování a evidence majetku společnosti
- zpracování a kontrola tuzemských a zahraničních faktur, účetních dokladů
- účtování bankovních výpisů
- komunikace s mateřskou společností v Německu
- kompletní zpracování účetní agendy, ročních účetních závěrek, měsíčních reportů a práce na auditech

Požadavky

- vzdělání ekonomického směru
- znalost AJ slovem i písmem (komunikace s mateřskou společností)
- přehled v účetní problematice, včetně DPH
- zkušenosti práce s programem SAP (účetní modul) velkou výhodou
- ochota učit se novým věcem
- pečlivost a organizovanost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 65000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek