Vložit inzerát

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | VÝCHODNÍ ČECHY

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš ten správný drive? Zkušenosti na pozici obchodnícho zástupce? Jsi technicky zdatný a angličtina je pro tebe brnkačka?

Tak zašli svůj životopis, ideálně v AJ a přidej se do mezinárodní společnosti zabývající se skladovým řešením na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro VÝCHODNÍ ČECHY!

Co tě na této pozici čeká?

- business development v oblasti skladových systémů
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- tvoření analýz na základě potřeb zákazníka
- technické poradenství klientům
- projektový management zakázek
- udržování vztahů se stávajícími zákazníky

Požadavky

- praxe na obdobné pozici
- zkušenosti v logistice/skladové systémy
- komunikativní AJ slovem i písmem (mezinárodní společnost)
- řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek