Vložit inzerát

Disponent logistiky | až 50 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Umíte skvěle anglicky? Rádi by jste komunikovali denně v AJ?
Máte už nějakou zkušenost v logistice?

Tak hledáme právě Vás na pozici

Disponent logistiky

- Přijímat odvolávky od zákazníka, zpracovávat je a konzultovat jejich správnost se zákazníkem.
- Evidovat a vyhodnocovat spokojenost zákazníka.
- Udržovat agendu zákazníka v systému.
- Vystavovat podklady pro expedici k zákazníkům.
- Kontrolovat stav pohledávek.
- Zadávat kontrakty a cenové dohody do systému.
- Sestavovat předpovědi prodeje na další období.

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Velmi dobrá znalost AJ (každodenní písemná i telefonická komunikace se zákazníkem)
- Pokročilá znalost druhého světového jazyka velkou výhodou
- Pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména MS Excel)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek