Vložit inzerát

CONTROLLING MANAGER ve VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti controllingu pro výrobní společnost nebo pokročilé zkušenosti z BIG 4 a chuť se posunout do controllingu v průmyslovém výrobním závodu? Hledáme zkušeného CONTROLLING MANAGERA pro prestižní mezinárodní společnost.

Co Vás na pozici bude čekat?
* Odpovědnost za řízení rozpočtu, řízení nákladů
* Spolupráce na strategickém plánování/ tvorbě finančního plánu
* Odpovědnost za finanční procesy, reporting, budgeting, forecasting, účetní uzávěrky
* Analýza finančních výsledků i výsledků provozu
* Tvorba analýz podporujících strategická rozhodnutí
* Predikce vývoje
* Podpora auditů
* Reporting
* Vedení šikovného týmu, se kterým se Vám bude dařit dosahovat kýžených finančních výsledků a úspory nákladů!

Zajímá Vás více informací? Zašlete svůj životopis!

Požadavky

* VŠ vzdělání ekonomického zaměření
* Prokazatelné zkušenosti v oblasti finančního controllingu z výrobní společnosti nutností
* Znalost fungování procesů v rámci průmyslového provozu
* Znalosti v oblasti kapitálových nákladů a řízení zásob
* SAP, Excel
* Plynulá znalost ČJ a AJ (denní využití slovem i písmem)
* Kvalifikace ACCA, CFA výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 130000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek