Vložit inzerát

VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máme zde příležitost pro VEDOUCÍHO ÚDRŽBY!

Chcete vést menší tým zaměstnanců v údržbě a být kontaktní osobou pro externí dodavatele? Baví Vás vedení údržby, ale také správa budov a vozového parku?

Možná právě tato pracovní pozice je ta pravá pro Vás.

Budete mít na starosti plánování oprav, revizí a preventivní údržby a správu skladu náhradních dílů. Nemine Vás také příprava rozpočtu pro přidělený úsek.

Představujeme si již zkušené kandidáty s praxí na obdobné pozici a aktivní znalostí anglického jazyka nebo německého jazyka

Pokud se v této pozici " najdete", dejte nám o sobě vědět zasláním Vašeho aktuálního životopisu.

Požadavky

- Technického vzdělání
- Praxe na obdobné pracovní pozici
- Zkušenosti v oblasti údržby a správy budov
- Schopnost vést tým
- Schopnost jednání s dodavateli a jejich výběr
- Orientace v technické a stavební dokumentaci
- Aktivní znalost anglického jazyka, případně německého jazyka
- MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek