Vložit inzerát

JUNIOR INFRASTRUCTURE ENGINEER| BRNO | mzda od 40 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

? JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY ?

✅ Právě jsi dokončil studium v oboru IT a hledáš uplatnění ve společnosti, která funguje napříč celým světem?
✅ Jsi časově flexibilní, nevadí Ti práce na směny a chceš si vydělat opravdu pěkné peníze?
✅ Domluvíš se bez problémů anglicky, jsi komunikativní a zodpovědný?

Pokud jsi k tomu všemu fanouškem počítačových her, tak práce v naší firmě bude TVŮJ DREAM JOB!

Jako Junior Infrastructure Engineer u nás budeš mít za úkol:
- monitorovat počítačové sítě a servery
- analyzovat a odstraňovat alerty
- reagovat na incidenty
- komunikovat s kolegy a klienty v ČR i v zahraničí

Požadavky

↪️ vzdělání v oblasti IT
↪️ znalost serverového HW
↪️ angličtina na komunikativní úrovni
↪️ znalost se správy OS Windows a Linux
↪️ znalost síťových principů (firewall, switche, loadbalancery aj.)
↪️ praxe na podobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek