Vložit inzerát

TECHNIK KVALITY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se TECHNIK KVALITY!

Jako Technik kvality budete mít klíčovou roli při monitorování a zlepšování kvality našich produktů. Budete spolupracovat s výrobním týmem a dalšími odděleními, aby zajistili, že jsou všechny procesy v souladu s našimi interními standardy kvality a předpisy.

Na pozici Technik kvality bude vykonávat:

- Organizace a tvorba pracovních postupů
- Rozvoj kvality výrobního procesu tepelných čerpadel
- Komunikace se zákazníky
- Řízení reklamačního procesu od zákazníků
- Zvyšování efektivity procesů a standardů interní kvality
- Spolupráce během interních a externích auditů
- Řízení projektů Six Sigma nebo PDCA projektů

Požadavky

- Zkušenosti v kvalitě podmínkou
- Aktivní znalost AJ nebo NJ
- SŠ vzdělání
- Zkušenosti s interními audity výhodou
- Minimálně 2 roky praxe jako technik kvality
- Znalost SAP a MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek