Vložit inzerát

Technik údržby – TPM

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- plánování TPM strojů, aktualizace plánu TPM.
- správa preventivní údržby, tisk, archivace a zpracování neshod z TPM.
- optimalizace TPM. Úprava a vytváření nových návodů a instrukcí pro údržbu strojů.
- spolupráce s ostatními odděleními.
- řízení práce týmu pracovníků podílejících se na TPM strojů.
- evidence provedených úkonů do formulářů a informačních systémů
- provádění TPM
- kontrolní činnost provedených TPM.
- zaškolování nových pracovníků TPM.
- plnění požadavků nadřízených pracovníků.
- spolupráce (účast) při školeních vyplývajících jak ze zákona, tak dle rozhodnutí nadřízených i mimo pracovní dobu.
- provádění nápravných opatření v reakci na prostoje strojů vlivem TPM.
- služební cesty vnitrostátní i zahraniční
- příprava zdrojů nutných pro vykonání TPM (nářadí, ND, maziva)

Požadavky

- odborná způsobilost dle NV 194/2022 sb. par. 6 výhodou
- zkušenost s vedením týmu lidí
- komunikační schopnosti
- ochota pracovat ve směnném provozu
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost pneumatických systémů výhodou
- znalost hydraulických systémů výhodou
- praxe v oblasti údržby

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek