Vložit inzerát

Technik údržby – správa budovy

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- opravy budovy a jejího vybavení
- preventivní a prediktivní údržby vybavení budovy a technologického zázemí výroby
- spolupráce a komunikace s ostatními odděleními na řešení aktuálních problémů a úkolů
- tvorba analýz poruch
- zajištění periodických kontrol a revizí budovy, hromosvodu, PBZ, tlakových nádob, apod.
- zajištění periodických kontrol a revizí jeřábů a vázacích prostředků
- komunikace a spolupráce s externími firmami
- kontrola a evidence spotřeb energii a technických plynů
- správa svěřené dokumentace

Požadavky

- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- platná vyhláška 50, paragram 6 a výše – samostatná činnost
- schopnost práce s PC (MS Office)
- samostatnost, spolehlivost a flexibilita
- způsobilost k práci ve výškách
- ochota pracovat ve 3 směnném režimu

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek