Vložit inzerát

PROJECT MANAGER - Porsche, Audi

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme vedoucího projektu do automotive společnosti, s velmi dobrým time managementem, leadershipem a technickým backgroundem. Jste to Vy? Ozvěte se nám!

Náplň práce:
* řízení práce projektového týmu, vč. interních schůzek
* vedení termínového harmonogramu projektu po celou dobu vývoje projektu
* zodpovědnosti za řízení projektu
* přímý reporting managementu společnosti
* řízení externí dokumentace projektu
* příprava požadavků na nákup související s projektem

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* komunikativní znalost AJ pro denní použití (obchodní jednání)
* zkušenost s vedením projektu v automotive min. 3 roky
* znalost automotive norem, standardů
* ochota k občasným pracovním cestám
* řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek