Vložit inzerát

TECHNIK KVALITY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se TECHNIK KVALITY!

Jako Technik kvality budete mít klíčovou roli při monitorování a zlepšování kvality našich produktů. Budete spolupracovat s výrobním týmem a dalšími odděleními, aby zajistili, že jsou všechny procesy v souladu s našimi interními standardy kvality a předpisy.

Na pozici Technik kvality bude vykonávat:

- vyhodnocovat kvalitu interní, externí
- zpracovávat reklamace (interní, externí)
- řešit interních výpadky a problémy v montáži
- zavádět nápravná a preventivní opatření (z auditů, reklamací, interních výpadků) nebo jejich koordinace
- komunikovat se zákazníky /dodavateli ohledně kvality
- spoluúčast na zlepšování produktu / procesu
- uvolňovat díly / produkty do sériové výroby včetně zajištění měření těchto dílů
- provádění auditů interních
(proces a systém) a externích (u zákazníka)
- vyvíjení a udržování kvality společnosti

Požadavky

- středoškolské vzdělání technického směru ( ideálně)
- aktivní znalost angličtiny / znalost německého jazyka vítána
- znalost v procesů v oblasti kvality
- znalost nástrojů kvality – FMEA, 8D, 5 PROČ

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek