Vložit inzerát

Technik / Údržbář v Plzni a okoli

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme technika / údržbáře který se bude starat o kontrolu a údržbu strojů či údržbu forem

Čeká na Vás jako technika / údržbáře:
- Řešení příčin poruch strojů
- Provádění preventivní kontroly, údržbu a opravy strojů
- Zajištění plynulosti chodu svěřené linky
- Nastavování parametrů nových strojů a zařízení

Čeká na Vás jako údržbáře forem:
- opravy a údržba vstřikovacích forem a zařízení
- podpora při zajišťování oprav a modifikací v externích nástrojárnách
- spolupráce na přípravě, sledování denní a periodické údržby nástrojů
- sledování stavu strojů, zařízení a přípravků

Požadavky

- SOU / SŠ technického oboru výhodou
- Praxe v údržbě či zkušenost s opravou strojů velkou výhodou
- Schopnost vyřešit vzniklý problém
- Vyhláška 50 (výhodou nikoliv podmínkou)
- znalost práce na soustruhu, fréze, brusce výhodou
- pracovní zkušenost s údržbou vstřikovacích forem výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 27000 CZK do 36000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek