Vložit inzerát

FINANCIAL MANAGER

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás finance a chcete se stát součástí rapidně rostoucí a stabilní společnosti? Znáte českou legislativu a máte zkušenosti s leadershipem?

Do vedení našeho finančního oddělení hledáme člověka, který se bude aktivně zapojovat do procesů a zároveň vést finanční oddělení.

Náplň práce:
- nastavení a rozvoj kontrolního prostředí pro všechna účetní, finanční a HR témata
- příprava rozpočtů a předpověď příjmů a výdajů společnosti společně s jednatelem společnosti a místním týmem
- řízení měsíčních/čtvrtletních/ročních uzávěrek a reportingu v souladu se zásadami skupiny a zákonnými požadavky
- dohled nad obecným účetním procesem (výdaje, výkazy, zprávy atd.)
- vedení finanční správy (treasury) a řízení peněžních toků a všech požadavků na provozní kapitál
- správa všech daňových výkazů, přiznání a závazků. Zajišťování a dodržování daňových předpisů pro konzultaci s externími poradci a mateřskou společností
- správa všech pojistných smluv
- plánování, organizace a koordinace činností s/pro interní a externí audit
- vytváření a řízení finančního týmu. Motivování, školení a rozvoj.
- podpora řídícího týmu při realizaci obchodní strategie
- spolupráce s jednatelem společnosti ve všech administrativních/obecných a právních projektech/tématech souvisejících s financemi s HR

Požadavky

- VŠ vzdělání v oblasti financí
- zkušenost na pozici finančního ředitele/manažera
- zkušenosti s finanční analýzou a účetnictvím
- AJ na pokročilé úrovni/NJ výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 100000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek