Vložit inzerát

JUNIOR ÚČETNÍ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě účetnictví a hledáš práci, i když nemáš dlouhou praxi?
Hledáme kolegu do účetního oddělení, který chce získat praxi ve výrobní společnosti.

Důležité pro nás je, abys do kontaktu s účetnictvím přišel/přišla ať už na škole nebo v práci. Je potřeba základní znalost podvojného účetnictví a základní znalost anglického jazyka, alespoň pro písemnou komunikaci.

Tvojí pracovní náplní bude:
* Provádění účetních operací v interním systému
* Kontrolní činnost
* Reporting
* Komunikace s ostatními odděleními v případě nejasností

Požadavky

* min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
* Aktivní znalost podvojného účetnictví a účetních a daňových předpisů
* AJ na komunikativní úrovni pro písemnou komunikaci
* MS Office na uživatelské úrovni
* Orientace na detail, přesnost a systematičnost

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek