Vložit inzerát

ÚČETNÍ (těsná blízkost Plzně)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti účetnictví z výrobní společnosti? Chcete se stát součástí součástí dobře hodnocené (ne automotive) společnosti ? Preferujete menší tým? Ozvěte se a probereme detaily!

* Tvorba standardních měsíčních a čtvrtletních výstupů, včetně rozpočtu, analýzy rozptylu nákladů na pracovní sílu
* Aktivní zapojení do měsíčního procesu v rámci závodu pro podávání zpráv o měsíční výkonnosti a prognózách
*Vytváření reportu měsíčních výdajů nákladových středisek a setkávání každý měsíc s klíčovými kolegy nákladových středisek
* Kompletní roční standardní kalkulace
* Asistence kontrolorovi při řízení komunikace s ostatními závody

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxe na obdobné pozici
* Základní znalost angličtiny
* Pokročilá pracovní znalost finančních a účetních konceptů
* Silné komunikační dovednosti
*Základní znalost tvorby plánů, analýzy produktivity a ziskovosti
* Znalost systému Oracle velkou výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek