Vložit inzerát

MANAŽER KVALITY | AŽ 110 000 Kč ZÁKLADNÍ MZDA + AUTO

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Do výrobní společnosti na Českobudějovicku hledáme MANAŽERA KVALITY!

Pokud máte už zkušenosti z obdobné pozice ve strojírenství, automotive nebo podobném oboru a hovoříte alespoň jedním světovým jazykem, tohle může být šance právě pro vás.

Náplň práce:
- Vedení menšího týmu Inženýrů kvality a Kontrolorů kvality
- Stanovení standardů kvality, neustálé zlepšování systému řízení kvality
- Komunikace se zákazníkem a mateřskou společností

Pro více informací zareagujte na tento inzerát, případně volejte na 720 748 828 nebo pište na jan.laluch@grafton.cz.

Požadavky

- Zkušenosti na obdobné pozici Manažera kvality v automotive, strojírenství nebo příbuzném oboru
- Praxe s vedením lidí nutná
- Angličtina nebo němčina komunikativní úrovni
- Praxe se zaváděním managementu kvality a životního prostředí výhodou

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 85000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek