Vložit inzerát

DESIGNER ROBOTICKÝCH LINEK | AUTO | FULL REMOTE

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Technické řešení? Kalkulace? Konstrukční koncepty? Simulace?

Jsi technický zaměřený, hledáš změnu a máš už praxi jako konstruktér/designer nebo nabídkář v technické oblasti?

Pak neváhej a ozvi se mi!!!

Náplń práce:

* návrh technického řešení
* tvorba kalkulace na základně poptávky zákazníka
* tvorba konstrukčních konceptů a simulací
* prezentace u evropských zákazníků
* spolupráce se zákazníky a koordinace dodavatelů

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru
* AJ na úrovni B2
* praxe na obdobné pozici min. 3roky
* znalost konstrukčního softwaru (Creo, Catia, SolidWorks, AutoCAD,..)
* ochota příležitostně cestovat
* ŘP skup. B - aktivní řidič

VÝHODOU:
* znalost NJ na komunikativní úrovni

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek