Vložit inzerát

TEAM LEADER NÁKUPU

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš dlouholetou praxi v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Máš zkušenosti s vedením týmu? Rád buduješ vztahy s dodavateli a rád zajistíš, aby tok materiálu správně fungoval napříč firmou? Pokud ano, neváhej a pošli nám své CV na pozici:

Co Tě čeká:

- organizace a vedení 5členného týmu
- zefektivnění nákupních procesů a jejich zlepšování
- budování a udržování KPI v rámci dodavatelského řetězce
- rozvoj vztahů s dodavateli
- spolupráce na strategických dlouhodobých projektech
- zajištění servisní činnosti v oblasti nákupu pro plynulý chod výroby
- optimalizace nákupu nástrojů, výrobního a nevýrobního materiálu, náhradních dílů a služeb
- spolupráce s dalšími odděleními - plánování výroby, výroba, údržba, regionílní nákup

Požadavky

- Víceletá praxi v oblasti nákupu, ideálně výrobní společnosti
- AJ nebo NJ na pokročilé úrovni B2 nutností
- Min. 2 roky praxe s vedením týmu
- Uživatelská znalost MS Office, SAP
- AJ nebo NJ na úrovni B2

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek