Vložit inzerát

FINANČNÍ CONTROLLER JUNIOR - 40 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pozice vhodná i pro absolventy!

Pro výborně hodnocenou společnost (ne automotive společnost) hledáme nového kolegu na pozici finančního controllera juniora (možno však i senior). Pozice je také vhodná pro absolventy. Rád byste se zaškolil v menším týmu finančního oddělení? Domluvíte se anglicky nebo německy? Není problém se naučit novým věcem?
Pak hledáme právě Vás!!!

Budete se podílet na:

- sestavení rozpočtů
- kontrole nákladových středisek
- sestavování a kontrola nákladových kalkulací
- vytváření analýz pro vedení firmy
- pomoc s ročními i měsíčními závěrkami a audity
- kontrole Intercompany fakturací vůči mateřské společnosti v Německu

Požadavky

- ekonomické vzdělání, pozice vhodná pro absolventy
- komunikační znalost AJ nebo NJ (hovorovou i psanou formou)
- znalost systému SAP výhodou
- organizační a analytické schopnosti
- pokročilá znalost MS OFFICE, hlavně Excel

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek