Vložit inzerát

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER | PHARMA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s business developmentem ve farmacii? Domluvíte se aglicky a ideálně i rusky? Zajímá vás farmacie a chcete pracovat v mezinárodním prostředí?

Pokud je vaše odpověď ANO, čtěte dál!

Mezinárodní společnost se sídlem v Praze hledá specialistu na business development farmaceutických produktů!

Zodpovědnosti a činnosti:

- Péče o stávající zákazníky, zajištění prodeje na zavedených trzích
- Analýzy trhu a identifikace příležitostí růstu prodeje
- Akvizice nových zákazníků
- Uvádění nových produktů na trh
- Zajišťování zdravotních a marketingových školení pro partnery
- Úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání ideálně medicínské
- Zkušenosti z pozice business development nebo podobné pozici ve farmacii
- Silné vyjednávací schopnosti
- Anglický jazyk plynule
- Ruský jazyk velkou výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 100000 CZK do 140000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek