Vložit inzerát

TRAINEE PROGRAM PRO MLSNÉ JAZÝČKY

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Nabízíme startovní pozici v POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ! Zaučíme Tě!

Využiješ své znalosti ze školy - proto potřebujeme obory potravinářské apod.
Budeš se v rámci našeho programu učit/zkoušet/posouvat na různé pozice ve výrobě.
Využiješ tady angličtinu! Ve výuce Tě rádi podpoříme!
Možnost nastartovat u nás svojí kariéru.

Jsme tady fajn parta, neboj se přihlásit taky!

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru - potravinářském, chemickém, technologie potravin, jakost, bezpečnost ...apod. (VŠCHT značka ideál)
- praxi nepotřebujeme, vše naučíme!
- AJ - jednoduchá komunikace (přeci jen máme vedení v zahraničí)
- komunikativní a organizační dovednosti
- férový přístup k lidem, ochota se učit

TREFILI JSME SE TI DO CHUTI?

PAK NEČEKEJ! PO DOBRÝCH NABÍDKÁCH SE JEN ZAPRÁŠÍ!

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 28000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek