Vložit inzerát

KONSTRUKTÉR | ABSOLVENTI VÍTÁNI | až 45 000 Kč/měs.

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro středně velkou strojírenskou firmu hledáme nového parťáka na pozici KONSTRUKTÉRA. Pozice je vhodná jak pro již zajeté konstruktéry, tak pro absolventy, kteří by rádi své vědomosti uplatnili v praxi!

Jaká by byla vaše náplň práce:
- kreslení nerezových kuchyní a interiérů restaurací
- příprava výroby v programu SolidWorks
- tvorba technických specifikací a podkladů pro výrobu
- kooperace s obchodním oddělením a designery
- práce v AutoCadu - DWG, Adobe Readeru - PDF, SketchUpu nebo v ruce

Požadavky

- SŠ nebo vyučení (ideálně technický obor)
- znalost čtení výkresů, kótování a 3D představivost
- práce na PC - předpokládáme velmi dobré uživatelské znalosti (např. MS Office, Adobe Reader)
- obecná znalost 3D CAD softwaru ( SolidWorks)
- VÝHODOU pro vás bude znalost materiálů a angličtina
- VÝHODOU znalost programů SolidWorks PDM, eDrawings, DraftSight

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek