Vložit inzerát

HR associate

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste analytický typ a rozumíte si s čísly? Baví Vás data, reporty a analýzy?
Máte zkušenosti s HR, nebo Vás tato oblast zajímá a chcete se v ní rozvíjet?
Umíte velmi dobře anglicky a rozumíte si s Excelem?

Chcete být součástí příjemného pracovního prostředí?

Pokud ano neváhejte se přihlásit na pozici HR associate:

Vaší hlavní náplní práce bude:
* Podklady pro mzdy, správa docházkového systému
* Správa benefitů - Příprava reportů, podpora zaměstnanců a manažerů
* Příprava pracovních smluv a dalších dokumentů
* Spolupráce s finančním oddělením, spolupráce na přípravě rozpočtu
* Příprava pravidelných ad hoc analýz a reportů
* Sledování měsíčních/ročních odchylek
* on-off boarding proces - lékařské prohlídky, smlouvy, přístupy..)
* Podpora HRBP při náborovém procesu

Požadavky

* Vysokoškolské vzdělání
* Velmi dobrá znalost anglického jazyka
* Pokročilá znalost MS Excel
* 1-2 roky zkušeností s reportingem, analýzami, ideálně v oblasti HR
* Znalost zákoníku práce a zkušenost se systémem SAP HR výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 45000 CZK do 46000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek