Vložit inzerát

PROCESNÍ INŽENÝR

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi z výrobní společnosti? Máte zkušenosti s výrobními procesy? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém?

Výborně! Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně totiž hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA/KU!

Vaší náplní práce bude:
- mít na starosti zavedený výrobní proces
- tvorba výrobní dokumentace (Process flow chart, Line layout, P-FMEA, kontrolní plán a pracovní istrukce)
- podílení se na implementaci změn v procesu a zlepšování návrhů
- meetingy rizikové analýzy procesu
- spolupráce se zástupci výroby, kvality a specialisty výrobních zařízení na preventivních a detekčních opatřeních ke stabilizaci kvality a nákladů

Požadavky

- praxe ve výrobní společnosti
- znalost výrobní procesů
- komunikativní znalost AJ
- dobrá znalost práce na PC (MS Office, HTML, SAP výhodou)
- výhodou znalost automotive prostředí

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek