Vložit inzerát

FINANČNÍ CONTROLLER | team leader

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného controllera pro investiční společnost se sídlem v centru Prahy! Společnost dynamicky roste a utváří interně mnoho možností, kam se posunout. Na pozici finančního controllera hledáme kandidáta s potenciálem vedení týmu!

Čeká tě:
* Koordinace a kontrola výpočtu ceny podílových listů a investičních akcií, a dále fondového kapitálu
* Nastavování NAV struktury
* Oceňování majetku a dluhů
* Zadávání statických dat do systému
* Komunikace s depozitářem
* Informační povinnost fondů – tvorba podkladů
* Spolupráce při akvizicích, divesticích, přeměnách ve fondech
* Reporting fondů
* Možnost vedení menšího týmu

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* AJ alespoň B2
* Zkušenosti ve finančním controllingu 3 roky
* Teoretická znalost principů účetnictví
* Zájem o oblast investic

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 70000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek