Vložit inzerát

Inženýr zákaznické kvality - Rokycansko

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte komunikativní úroveň anglického či německého jazyka? Máte za sebou praxi v oblasti kvality, nejlépe z automotive?

Právě hledáme kandidáta na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Vaše role v naší týmové dynamičnosti:

- Pečovat o splnění zákaznických očekávání
- Řídit proces reklamací, nejen je evidovat, ale hlavně zajistit jejich dořešení do posledního detailu.
- Identifikovat rizika a informovat zákazníka, když se vyskytnou odchylky.
- Převádět stížnosti a závady na konstruktivní analýzy, abyste nám pomohl/a dosáhnout stále větší excelence.
- Spolupracovat na implementaci nápravných kroků a dohlížet na dodržování časových limitů.
- Definovat standardy kvality pro projekty a zákazníky, kterým se budete věnovat.
- Připravovat a aktualizovat dokumentaci, která nám pomáhá zajistit nejvyšší možnou kvalitu – APQP, plány kontroly a plány kvality.
- Zastupovat nás u našich zákazníků.
- Aktivně se účastnit auditů, jak interních, tak i těch, které vedou k naší neustálé zlepšovací kultuře.
- Mít dohled nad externími třídícími akcemi a udržovat si přehled o průběhu.

Požadavky

Co očekáváme od budoucího člena týmu:

- Minimálně středoškolské vzdělání, ideálně v technickém oboru nebo oblasti QM.
- Schopnost plynule komunikovat v anglickém nebo německém jazyce na úrovni B2
- Platný řidičský průkaz skupiny B, protože neustále pohybujeme ve světě kolem nás.
- Uživatelskou znalost práci na PC a MS Office.
- Základní povědomí o systému managementu kvality.
- Znalost metodologií jako jsou 8D, Ishikawa analýza kořenových příčin nebo 5x proč.
- Silné komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce a pečlivý přístup k detailům.
- Zkušenosti z automobilového průmyslu a znalost procesu řešení reklamací jsou plusem.

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek