Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER - svařovací technika

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi s vedením projektu? Máte alespoň minimální znalosti v oblasti svařování? Pak neváhejte a využijte této zajímavé nabídky pracovat pro českou společnost zastupující významné výrobce svařovací techniky!

Právě hledáme vhodného kandidáta na pozici PROJEKT MANAŽERA.
Pracovní náplň:

-Koordinační činnosti napříč projektem
-Kontrola a monitorování dodržování termínů a úkolů
-Komunikace s klienty a dodavateli
-Analýza a řízení rizik
-Spolupráce na nastavení a optimalizaci systému řízení projektů
-Sledování nákladů projektu, vedení a správa dokumentace
-Reporting vedení a zákazníkům
-Zkušenost v oblasti projektové kvality výhodou

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- AJ na komunikativní úrovni
- Znalost projektové dokumentace včetně principů konstrukce
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Znalost ISO standardů
- Zkušenost se zakázkovou výrobou výhodou

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek