Vložit inzerát

KONSTRUKTÉR ELEKTRICKÝCH SYSTÉMŮ | AŽ 60.TIS!

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenost s konstrukcí elektrických systémů a domluvíš se anglicky? Hledáš novou pracovní výzvu?

Tak pošli CV!

Na pozici KONSTRUKTÉRA ELEKTRICKÝCH SYSTÉMŮ bude tvým úkolem:

- Navrhování a vývoj nových elektrických systémů
- Vytváření technických návrhů, schémat a výkresů elektrických systémů s využitím vhodných nástrojů, jako jsou CAD programy
- Příprava technické dokumentace, včetně manuálů, návodů a reportů o návrzích a vývoji elektrických systémů
- Sledování nových technologií, postupů a trendů v oblasti elektrických systémů a účast na jejich implementaci

Požadavky

- min. SŠ vzdělání zaměřené na elektro/ konstrukci
- předchozí praxe s elektro konstrukcí
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- znalost 3D programů
- Dobrá znalost MS Office, zejména Excel

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek