Vložit inzerát

SAP ARCHITEKT | PRAGUE | HPP | 130 - 150 000CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Do implementačního týmu hledáme posilu na pozici SAP Architekt.
Budete se podílet na projektech v rámci společnosti, komunikovat s klíčovými zákazníky, přispívat k řešení a pracovat s moderními technologiemi jako SAP S/4 HANA či cloud řešení.

- Zajištění dobrých vztahů se zákazníky
- V oblasti SAP odpovědnost za znalost stávajících a nových technologií, jejich trendů a dopadů na jednotlivé zákazníky
- Kontinuální vzdělávání se
- Návrhy a dohled nad všemi aspekty řešení systémů a procesů včetně udržování jejich integrálnosti
- Analýza potřeb, cílů a procesů u zákazníka
- Spolupráce na tvorbě nabídek
- Definice kritických procesů zákazníka a jejich pokrytí IT systémy
- Sdílení znalostí se spolupracovníky
- Udržování konzistence mezi požadavky businessu a možnostmi IT technologií
- Zastupování společnosti na klíčových jednáních se zákazníky
- Spolupráce s Engadge manažery na nových obchodních příležitostech
- Poskytování odborného poradenství zákazníkům a spolupracovníkům

Požadavky

- Několikaleté zkušenosti v poradenství a designu architektury a e2e procesů u rozmanitých zákazníků a oborů
- Použití non-SAP a open source produktů a technologií pro různé oblasti řešení
- Schopnost pracovat samostatně, tak jako plnohodnotný člen teamu
- Profesní znalosti SAP ERP modulů
- Certifikace SAP výhodou
- Vlastní zkušenost s vývojem ABAP výhodou
- Hluboké znalosti produktů SAP a kompetencí souvisejících s integrací, vývojem, workflow, BPM, Datových skladů, reportingu a báze
- Zkušenosti z návrhem cloudových prostředí a řešení a to jak IaaS, PaaS a nebo SaaS
- Schopnost navrhovat a pracovat s více počítačovými platformami, včetně hardwaru a softwaru.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 130000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek