Vložit inzerát

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY - LIBEREC

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti jako inženýr kvality a praxi v komunikaci se zákazníky? Domluvíš se anglicky? Pak máme ideální pozici právě pro Tebe!

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY s AJ - LIBEREC

Co Tě čeká:

- zodpovědnost za kvalitu expedovaných výrobků
- řešení reklamací od zákazníků
- tvorba 8D reportů použitím nástrojů kvality
- tvorba a aktualizace referenčních vzorků
- vzorkování vůči zákazníkovi
- účast na interních a zákaznických auditech
- optimalizace procesu plánování kvality, spolupráce na aktualizaci FMEA
- tvorba a aktualizace kontrolních plánů výrobků
- tvorba preventivních opatření k zajištění požadované kvality

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- znalost AJ a NJ pro vyjednávání se zákazníky
- zkušenost na obdobné pozici
- znalost automotive a příslušných norem v oblasti kvality výrobku
- znalost nástrojů kvality (Ishikawa, 5WHY, MSA, SPC, FMEA, PPAP)
- ochota cestovat za zákazníky
- znalost SAP výhodou

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek