Vložit inzerát

Liferay | Praha | IČO | 7 000 CZ/MD

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro klienty v oblasti bankovnictví (i logistiky) realizujeme zákaznický portál a klientské zóny. Řešení je založeno na Liferay 7.2 nebo nejnovějším Liferay 7.4. Konzultujeme řešení s klienty a radíme, jak správně realizovat jejich požadavky. Připravujeme chytré komponenty pro content managery (kalkulačky, mapy poboček, agregátory obsahu). Vedle portálu řešíme také integrační platformu pro unifikované napojení na interní bankovní systémy, nebo se podílíme na rozšíření stávajícího řešení, nejčastěji v podobě Spring Boot aplikace s REST rozhraním.

Požadavky

Must: Spring Boot (Spring, Spring framework), JPA (Hibernate), REST, jUnit (unit testing) Git, Maven
Should: Swagger (Open API), Docker, Mockito, Spring Data
May: Soap (WSDL), Spring Security, Spring Cloud, Microservices
Nice to have: AWS, Azure, Gitlab, Jenkins, Kubernetes (K8s), Apache Kafka (Kafka), RabbitMQ, Kotlin, GraphQL, gRPC, Mongo, Gradle

Co je třeba znát?
- Liferay 7.2 nebo novější verze
- Umíš vyvinout vlastní portlet
- Umíš připravit fragmenty stránky, nebo pracovat s novým Objects frameworkem
- Základní znalost OSGi
RO

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 7000 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek